02 Mayıs 2014

D-Smart İptal Edilmesine Karşın Fatura Kesiliyor!

30 Kasım 2013 tarihinde D-Smart ile telefon görüşmeme istinaden yetkililere faks ile iptal dilekçesi gönderilip, iptal işlemi yaptırmıştım. Fakat 2014 Mart ayında birden elime 3 aylık fatura gönderdiler. Arayıp söylediğimde iptal dilekçesi verilmediğini belirtiler. Aralık -Ocak aylarında bankadan iptal ettirdiğim halde fatura kontrolü yaptığımda borç gözükmüyordu.

Yetkililere durumu açıkladım, telefon kayıtlarına da ulaşmalarını istedim. Yetkililer böyle bir kayıta ulaşamıyoruz deyip faturayı ödemeniz gerekiyor diye kestirip attılar. Sözleşmesi olmayan iptal edilen bir hizmetin faturalarının iptali için yetkililerden düzeltme beklemekteyim. Aksi takdirde adli mercilere başvuracağım.

Çağatay 154 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır 09.05.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi02 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön