D-Smart İptal Edilen Üyeliğe Fatura Gönderildi!

Kaan O. |

24.7.2012 de Teknosa kampanyasıyla D smart bağlandı. 2 aylık süre dolmadan 15.9.2012 tarihinde aboneliği sonlandırmak istediğimi belirttim ve belirtilen yere cihazları eksiksiz olarak, belge karşılığında teslim ettim. Şimdi gecikmeden dolayı bana fatura çıkartılmış ve hukuk bürosuna verilerek icra işlemi başlatılacağı söyleniyor.Dsmart yetkilileri bütün ilgisizlikleriyle vakit geçirmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Bütün belgelerim elimde eksiksiz olarak bulunmaktadır. Mağduriyetim giderilmezse , bu durum karşılığında gerekli yerlere gerekli müracaatlarda bulunacak ve gerekirse hukuk süreci başlatacağımı belirtirim.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip Fatura Gönderimi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Mart
  15:14

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 12.03.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 55 65 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.