26 Mart 2014

D-Smart İptal Edilen Hizmet İçin 269 TL Fatura Gönderdi.

D-Smart daha önce açtığım şikayete sonucu kesmiş oldukları fazla faturayı ödeyeceklerini teyit etmelerine rağmen hiçbir ödeme yapmadı. Ben bu ödemenin yapılması için tekrar aranmayı beklerken, bunun üzerine bir fatura daha gönderildi. D-Smart hizmetimi iptal ettirme sebebim bana anlatılan paketin dışında bir aboneliğe hata sonucu üye yapılmam ve taahhüt edilenden çok daha yüksek bir aylık ücret ödemek durumunda bırakılmamdı.

D-Smart hatasını kabul ederek sözleşmemi kasım 2013'de bedelsiz bir şekilde iptal etmesine rağmen şubat 2014'de tekrardan 269 TL'lik bir fatura gönderdi. Telefonla müşteri hizmetlerine durum bildirilmesine rağmen hiçbir dönüş yapılmadı.

Mehmet 62 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi01 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 01.04.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi27 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön