01 Eylül 2015

D-Smart İnternetimin Tamir Edilmemesi Hakkında!

Şikayetim yaklaşık 50 gün önce internetimin kesilmesiyle birlikte olup defalarca D-smart şirketini uyarmama rağmen yapılmamasıdır. Bu nasıl bir yayıncı kuruluş anlayışıdır ki müşteri memnuniyeti adına 50 gündür defalarca her aradığım müşteri temsilcisi arıza kaydı almasına rağmen böyle kendini büyük bir şirket zannedip benim gözümde artık merdiven altı bir firma kanaatine vardığım D-smart tüketici memnuniyeti adına gerekli adımı atmamaktadır. İnternetimi tamir etmemelerine rağmen üstüne üstlük birde kullanmadığım bir ayın benden faturasının tahsil edilmesini istemektedirler. Bu konuyla ilgili yardım beklemekteyim çünkü ne benim ne başkasının haybeden verilecek parası var!

Gürsel 159 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi14 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 10.09.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi01 Eylül 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön