16 Eylül 2016

D-Smart 'ın Haksız Para Talebi.

D-Smart üyeliğimi iptalini yaptıktan bir süre sonra bana 143 liralık bir fatura geldi. Müşteri hizmetlerini aradığımda baştan salma cevaplarla abonelik sonlandırma ücreti dediler. Bende cevaben abone olurken bana vermediniz ki benden para talep ediyorsunuz dedim. Bir dahaki telefonlarıma cevap bile vermediler. Üstelik iptal işlemleri sırasında müşteri hizmetlerindeki şu an ismini hatırlamadığım bayan bana hakaret etti. Konuşmaların kayıt altına alındığı ise muamma kimse ilgilenmedi. D-Smart'ı sizin aracılığınızla kınamak istedim.

Saim 32 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi20 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 20.09.2016 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi16 Eylül 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön