D-Smart İlgisiz Firma!

Zeynel G. |

7 Nisan da almış olduğum D- smart 10 Nisan da arıza verdi, cihaz bir kanalda takılıp kaldı ve ne kumandadan, ne de cihaz üzerinden değişim yapamıyorum, müşteri temsilcisini aradım temsilci bayanla yaptığım kısa bir görüşmeden sonra beni biraz bekleteceğini söyledi ve telefonda hiçbir uyarı sinyali olmadan telefonda yaklaşık 5,6 dk bekledim, tam kapatmak üzereyken yetkili bayan sorunun kumanda dan olduğunu, bayiye götürmem gerektiğini söyledi, ben cihazdan da değişmediğini söylediğimde biraz afallayarak tekrar aynı cümleleri kurdu, bu dakikadan sonra ne söylesem kar etmedi!

Etiketler :

Decoder / Receiver Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Nisan
  09:24

  Değerli Müşterimiz;

  Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 18.04.2015 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır.

  Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • 11 Nisan
  17:52

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0
  266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart