29 Temmuz 2015

D-Smart İftira!

Beş senelik D-Smart müşterisiyim. Dün akşam Fenerbahçe maçı başlamadan önce yayın kesildi. Tüm kanallarda yayın gitti ve receiver kartımın decodere ait olmadığı yazdı. Konuyla ilgili müşteri temsilcisini aradık. Bize kesintinin sebebini "SMS ile birisinin şikayet ettiğini, bizim illegal bir şekilde, ücret karşılığında maç izlettiğimiz" şeklinde açıkladı.

İşe bakın ki iki yüzmetre içinde dört D-Smart kullanıcısı daha aynı durumla karşı karşıya kalıyor. Hatta ve hatta biraz ilerideki kahvehane bu işin ticaretini yapanlar, onlarında yayını kesiliyor. Bu sabah aradığımızda "ödenmemiş faturanız var" diye bir bahane öne sürdüler. Sonra aradık genel bir problem var bahanesi.

Murat 108 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi14 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 14.08.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • Murat31 Temmuz 2015

    "D-Smart aldığı ücreti hak etmiyor" adlı şikayette D-Smart yetkilileri "f. Bahçe Beşiktaş ve galatasarayın avrupa ön eleme maçlarını vereceğini söylüyor" fakat fenerbahçe Shaktar rövanş maçını lig TV veriyor. Hem taahhütleri yerine getirmiyorlar, hem haksız kazanç sağlanıyor hem de iptal ettirmek isteyince taahhüdünüz var diyorlar. Cevabın ekran görüntüsüde telefonumda mevcut

  • D-Smart Temsilcisi30 Temmuz 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön