25 Haziran 2016

D-Smart Hukuki Olmayan Bedel!

D-Smart TV ve internet kullanıcısıyım. Modemimin yazılımsal bir sorunu olması (teknik servis ve Telekom'un yazılı beyanı ile teyit edilmiştir) sebebiyle modemimin değiştirilmesi için çağrı merkezi ile görüştük. 10 TL fiyat ödemem gerektiği söylenildi. Aylık 4 TL cihaz kiralama bedeli ödediğimi ve cihazın kullanıcı hatası sebebiyle arızalanmadığını söylememle bayide yardımcı olacaklarını ve değişim yapacaklarını ilettiler.

25.06.2016 tarihinde bayi benden 10 TL modem cihaz bedeli istedi. Durumu için sonuç alamadım. CRM ile görüşmem de bayilerimiz bu bedeli alır, cihazı bizden alsaydınız ücret ödemezdiniz gibi bir ifade ile konuyu kapattı.

Sözleşmemde de hukuki olarak böyle bir madde olmaması ile birlikte bayi değişim ücreti için fiş/makbuz tahsis edemedi. CRM temsilcisi de hatta beklerken bu durumu çağrıda kaydedildi. Acil dönüş bekliyor aksi halde yasal hak talep edeceğim.

Orkun 91 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi27 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 27.06.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi27 Haziran 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön