05 Aralık 2015

D-Smart Hizmet Sıfır!!

1,5 yıl önce D-Smart TV + internet hizmeti abonesi oldum ve 2 yıllık taahhüt yaptılar. Fakat teknik problemlerden dolayı İnternet hizmetini hiç kullanamadım, 3 defa servis geldi, çözemediler. Fakat benden parasını almaya devam etmek istiyorlar. 6 aydır yaklaşık faturalarını ödemiyorum ve mahkemeye vereceğim, ve boş yere ödediğim faturaların bedelleriyle birlikte mağduriyetimi tahsil edeceğim artık. Üstelik defalarca görüştüm, internet hizmetini iptal edin, sadece TV hizmeti devam etsin diyorum, bin bir türlü mazeret ve rezillik. Ve İstanbul içinde 'D-Smart rezilliği" diye reklam araç gezdireceğim, başka çare yok.

Mustafa 130 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa11 Aralık 2015

    Demek ki buraya şikayet etmek gerekiyormuş, hemen çözüm oluşturuldu.

  • D-Smart Temsilcisi08 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 08.12.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi07 Aralık 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön