16 Ocak 2016

D-Smart Hizmet Kusurları!

13.01.2016 tarihinde teknik servis gelip D-Smart uydu cihazını kurdu ve gitti. Ama 10 dakika geçtikten sonra " kanalda sorun var ya da sinyal yok" hatası aldım. Bunun sonucunda müşteri hizmetlerini aradım. Bu aramanın sonucunda müşteri hizmetlerinin bana verdiği cevap yazılım güncelleme işleminden kaynaklandığını söylediler.

Yazılım güncellendi düzelme yok. Sonra bir daha aradım aldığım cevap çanak yönüyle alakalıydı ve bununla ilgili olarak müşteri hizmetleri servis gönderebileceğini fakat ücretli olacağını söyledi. Bende buna istinaden cayma hakkımı kullanarak iptal talebinde bulundum. Ama gene ücretlendirme karşıma çıktı aktivasyon ücretlendirilmesi.

Dursun 206 Okunma

Cevaplar

 • D-Smart Temsilcisi20 Ocak 2016

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.20.01.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • D-Smart Temsilcisi18 Ocak 2016

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

 • Dursun 16 Ocak 2016

  Smart card No..: 000008618621

 • Dursun 15 Ocak 2016

  Sahtekarlıktan başka bir şey değildir. İptal işlemlerim ve tüm Platform çalışanlarında şikayetçiyimdir.

 • Dursun 15 Ocak 2016

  Sözleşmemde böyle bir madde yazmıyor. Hangi sözleşmeyi okuyorsunuz dedim. Okuduğunuz sözleşme bende yok E-mail adresime atın dedim. Ama ne çare ellerine sözleşmem geçmemiş fakat bana geçmiş gibi işlem yapıp yalan beyan, kandırmaca, dolandırıcılık gibi işlemler yaptılar. En son görüştüğüm müşteri hizmetleri görevlisi bana sözleşmeniz henüz bize ulaşmamış ulaşınca tarafına sunulacaktır dedi. Bugün öğlen 13:00 civarı görüştüğüm Seyhan ismindeki bayanın bana yalan beyanda bulunduğunu ve Seyhan hanımdan önceki tüm müşteri hizmetlerinde çalışan kişilerin de yalan beyanda bulunduğu, eve gelen teknik servisin (sözde) imzaladığım tüm sözleşmeleri bana bırakmaması ve gerekli açıklamalarda bulunmaması

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön