04 Mayıs 2016

D-Smart Hizmet Alamamam!

Kurulum için evime gönderiler kişiler kurulum yapmadan çıkıp gitmesinin sonucunda bana kurulumun yapıldığı söyleniyor ve tekrar kurulum için eve servis çağırdığımda benden ücret isteniyor. Ben 1 haftadır D-Smart üyeliğimi kullanamıyorum ve her şekilde hata bende gösteriliyor! Üyeliğimi iptal edip tüketici haklarına sonuna kadar gidip şikayetlerimi her yere bildirip gerekeni yaptıracağım diğer TV uydu firmaları sonuna kadar arkanda olup her sorunu hemen çözerken D-Smart sadece gereksiz zaman kaybı ve hizmet veremeyen bir firmadır.

Ada 149 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi04 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 04.05.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi04 Mayıs 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön