28 Mayıs 2016

D-Smart Hiçbir Kanalı İzleyemiyorum!

Yaklaşık 1 aydır D-Smart ın birçok kanalını izleyemiyoruz, ve son 2 gündür hiçbir kanalda sinyal yok, D- Smart'ı aradığımızda bazı işlemleri yaptırıp "TV nizi kapatın biz sinyal gönderiyoruz yarım saat sonra TV açabilirsiniz" dediler, fakat sonuç yine hüsran.

Son aradığımızda ise servisin gelmesi gerektiğini söylediler oda 45 lira ücretmiş. Hiçbir kullanıcı hatası olmamasına rağmen 1 aydır hiçbir TV hizmetinden yararlanamamıza rağmen fatura tam geliyor, üstüne servis ücretini de bize ödetmeye çalışıyorlar. Haksız kazanç elde edip bizi de mağdur ediyorsunuz, en kısa sürede çözüm üretmenizi bekliyoruz.

Mehtap 559 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi30 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 30.05.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi30 Mayıs 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön