21 Haziran 2016

D-Smart Hediye Sinema Paketi Sorunu!

D-Smart ile yaşadığım kaçıncı sorun bu artık bilemiyorum ve hiçbir şekilde sorunları halletmiyorlar. 1 ay önce üye oldum ve sinema kanallarımın 3 ay hediye olacağına dair ses kayıtlarım mevcut. Hem ilk üyelik başlattığımız zaman hem de yaklaşık 10 gün önce teyit etmek için aradığımda 2 müşteri temsilcisi de hediyemin 3 ay olduğunu onayladı. Bugün tam 1 ay ve kanallarım kapandı. Aradığımda ise 1 ay görünüyor biz bir şey yapamayız cevabını aldım. Genel merkezin numarasını verdiler ve şu an aynı anda 14 dakikadır hatta bekliyorum bağlanabilmek için. Yapılan rezilliklerin haddi hesabı yok. Yazıklar olsun size verilen ödenen paralar. Yapılan bütün şeyler müşteri çekene kadar demek ki. Hakkımı hukuki yollardan arayacağım. Ses kayıtlarımı çıkarttıracağım. Madem bağlanırken yapılan konuşmalar kayıt altına alınıyor uyarısını veriyorsunuz şimdi çıkartın bakalım o kayıtları!

Deniz 236 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi27 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 27.06.2016 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi21 Haziran 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön