17 Aralık 2015

D-Smart HD Yayına Geçmeye Zorluyor!

2007 yılında, ömür boyu ücretsiz TV olarak yaptıkları reklam ve taahhütlere inanarak 400 TL'ye D-Smart cihazı aldım. 31.12.2015 tarihinde "SD yayınlar sona erecek HD yayına geçecek, yayınlarımızı izleyebilmeniz için abone olarak belli bir ücretle HD yayına geçmeniz gerekiyor" diye SMS gönderildi. Ben aylık abone olmak istemiyorum. Söz verdikleri gibi ömür boyu TV izlemek istiyorum. Ben ve benim gibi binlerce D-Smart cihazı olan insanlar Doğan Medya'nın ciddiyetsizliği nedeniyle mağdur durumundayız. D-Smart'tan şikayetçiyim.

Zekeriya 109 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi17 Aralık 2015

    Değerli Abonemiz, Bahsettiğiniz kanalları izleyememe sebebiniz SD yayın yapan yayıncıların iletiminin bizim de D-Smart olarak SD yayın hizmetimizin sonlanmasıdır. Yıllar içinde yaşanan teknolojik gelişim dolayısıyla yeni bir döneme geçiyoruz bu aşamada sizi de mağdur etmemek için HD yayına geçişi çok avantajlı kampanyalarla sunuyoruz. Saygılarımızla.

  • D-Smart Temsilcisi17 Aralık 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön