D-Smart HD Yayına Geçmeye Zorluyor!

Zekeriya Y. |

2007 yılında, ömür boyu ücretsiz TV olarak yaptıkları reklam ve taahhütlere inanarak 400 TL'ye D-Smart cihazı aldım. 31.12.2015 tarihinde "SD yayınlar sona erecek HD yayına geçecek, yayınlarımızı izleyebilmeniz için abone olarak belli bir ücretle HD yayına geçmeniz gerekiyor" diye SMS gönderildi. Ben aylık abone olmak istemiyorum. Söz verdikleri gibi ömür boyu TV izlemek istiyorum. Ben ve benim gibi binlerce D-Smart cihazı olan insanlar Doğan Medya'nın ciddiyetsizliği nedeniyle mağdur durumundayız. D-Smart'tan şikayetçiyim.

Etiketler :

Yerine Getirilemeyen Vaad Üyelik/Paket Değişikliği

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Aralık
  11:47

  Değerli Abonemiz,

  Bahsettiğiniz kanalları izleyememe sebebiniz SD yayın yapan yayıncıların iletiminin bizim de D-Smart olarak SD yayın hizmetimizin sonlanmasıdır. Yıllar içinde yaşanan teknolojik gelişim dolayısıyla yeni bir döneme geçiyoruz bu aşamada sizi de mağdur etmemek için HD yayına geçişi çok avantajlı kampanyalarla sunuyoruz.


  Saygılarımızla.

 • 17 Aralık
  11:46

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart