D-Smart HD Uydu Alıcısı Verilmiyor!

Sadık Ç. |

Beni defalarca arayıp sonunda D-smart'a üye yaptılar. HD uyumlu televizyonum olmadığı için daha sonra değerlendireceğimi söyledim fakat müşteri hizmetlerindeki arkadaş bana HD uyumlu televizyon aldığınızda ayda 6 tl fark ödeyerek HD uyumlu cihaz göndereceklerini söylediler. Bende kabul ettim fakat şimdi aradığımda böyle birşeyin mümkün olamayacağını söylüyorlar. Kısacası beni mağdur ettiler. Ses kayıtlarının incelenip tarafıma dönüş yapılmasını istedim defalarca fakat 5 ay geçti dönen olmadı. Bende o yüzden şuan kullanmıyorum D-smartı tahakkuk dolunca bir daha d-smartın yanından bile geçmem. Çok pişmanım üye olduğum için bana HD uyumlu televizyonumu HD olmayan alıcıyla kullanın diyor birde Dsmart.

Etiketler :

Decoder / Receiver Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sadık Ç.
  18 Nisan
  16:19

  nasıl bir detaylı bilgi iletilmiş...saçmaladınız yine..hep böyle yapıyorsunuz..o tarihte beni müşteri hizmetlerinden bir bayan aradı..şikayetimi dinledi..3 gün içinde size mutlaka dönüş yapacam dedi..bende zor dönersiniz dedim ve dediğim gibi oldu dönmedi..anlaşılan sizde 3 gün 3 ay oluyor...tahakkuk bitsin zor bulursunuz beni..burdan herkes görsün ve duysun..siz daha çook müşteri kaybedersiniz..sizin işiniz sadece müşteriyi bağlayana kadar..sonrasında yoksunuz..geçenlerde size ulaşmak için 4 saat hatta bekledim...ama nafile..ben artık sizden hiçbirşey istemiyorum..tahakkuk bitsin allah a dua edecem...

 • 26 Şubat
  12:07

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 26.02.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 55 65 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.