D-Smart HD Uydu Alıcısı Sorunu!

Cemal K. |

D-Smart taahhütlü ve 125 TL aylık ödeme yaptığım maksi HD + paketimi 24 ay sonunda bitirerek uydu alıcısını da 90 TL'ye aldım. Sorun da burada başladı, tek kullanabileceğim platform yine kendileri olduğu için bu güce dayanarak 26 TL istediler benden. Çünkü 10 TL'lik giriş paketinde kayıt özelliği olmadığı için bana uygun olmayacağını eğer kayıt özelliği istiyorsanız 26 TL vermeniz gerekir denildi.

Cihaz benim ve siz bana sattınız ama 10 TL'yi de kabul etmiyorsunuz hemde sizden cihaz bile istemezken. Bu nasıl mantık acaba. Ben bu sattığınız hafızalı cihazı nerede kullanacağım? Tabiki mecbur size geleceğim. Bakın cihaz istemiyorum ama bu elimdeki cihazı da kullanamıyorum bu haksızlık.

Etiketler :

Decoder / Receiver Haksız/Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cemal K.
  20 Aralık
  23:11

  esra hanım tekrar bana dönüş yapabilirseniz sevinirim şu an evimdeyim , servisi gönderebilirsiniz evime . saygılar cevabınızı bekliyorum sorunum ile ilgilenmenizi talep ediyorum.

 • 29 Kasım
  15:07

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 29.11.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 29 Kasım
  11:21

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz