D-Smart HD Pakete Geçmek İstediğimde 2 Yıllık Sözleşme Yapıyor!

Adem T. |

Bu benim D-Smart'a 3. şikayetim. Müşteri memnuniyetleri kocaman bir sıfır. D-Smart ile sözleşmem devam ederken HD'ye geçmek istediğimi söyledim ve önüme 2 yıllık sözleşme koydular. Bende 2 yıllık süreyi kabul etmeyeceğimi 1 yıllık olursa kabul edeceğimi belirtmeme rağmen kabul edilmedi. Sorsanız ilkemiz müşteri memnuniyeti diye belirtirler fakat benimle 1 yıl olmaz 2 yıl olsun diye pazarlık yaptılar. Burada şu ortaya çıkıyor ki 1 yıllık hizmetle beni memnun edip daha uzun yıllar çalışma yapmayı düşünmüyorlar hizmet sıfır.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Üyelik/Paket Değişikliği

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Kasım
  11:56

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 15.11.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 15 Kasım
  10:57

  "Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz"