08 Haziran 2015

D-Smart HD Kutu Kayıp Ne Kadar Ödemem Gerek Söylenmiyor!

Yaklaşık bir yıl önce Superonline ile aldığım D-Smart kampanyasını taahhüdü bittiğinde D-Smart benden para kesmeye başladı. Sitemizde çalışmayan D-Smart yayın alamayınca kutuyu ücra köşelere kaldırmama rağmen taahhüt bitince acımadı.

Şimdiden 100 TL'ye yakın borcumuz var ve ben iptal etmek istediğimde D-Smart HD kutumuzu istiyorlar. Sorun ise kutunun kayıp olması. Müşteri hizmetlerini aradığımda bana iptal edersem ne kadar ödeyeceğimi söylemiyorlar. Sizden ricam müşteri numarama bakıp iptal durumunda vereceğim parayı söylemeniz. Eğer buradan da cevap alamaz isem arayıp bir güzel argoyu basacağım.

Berk 230 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi09 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 09.06.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi08 Haziran 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön