D-Smart HD Degiştir Kampanyası!

Yavuz A. |

HD değiştir kampanyasından yararlanma adı altında kampanya sundular 20 TL her şey dahil diyip eski kendi cihazımı aldılar HD cihaz verdiler kampanya bitene kadar ilk aydan fatura 37 TL geldi aradım size kampanya fiyatı budur dende bana 20 TL söylendi dedim bir hafta bekledim ses kaydını dinlemeleri için en sonunda döndüler evet size 20 TL söylenmiş ama tarife fiyatı bu bunun üzerinden işlem yapıyoruz bende o zaman benim cihazımı geri verilmesini talep ettim kampanya dahilinde böyle bir şey yapamıyorlarmış bir de tarifeyi artırdılar. Sonuna kadar hakkımızı arayacağım ne gerekiyorsa yapacağım.

Etiketler :

Yerine Getirilemeyen Vaad Kampanya Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Nisan
  15:20

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 16.04.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • Yavuz A.
  16 Nisan
  13:07

  2 haftadır kontrolleri sallanamadı daha neyi kontrol ediyosunuz anlayamadım gerçekten ses kaydını dinleyelim dediler onu da bekledik siz haklısınız dediler e şimdi daha neyin kontrollü dür bu

 • 15 Nisan
  12:22

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0
  266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart