02 Nisan 2014

D-Smart HD Cihaz Değiştir Kampanyası Sorunu.

6 yıl önce babamın aldığı 300 TL değerindeki ilk uydu alıcısını kullanıyordum. HD değiştir kampanyasında yararlandım. Müşteri temsilcisi ile görüşme yaparken eskisini alacaklarını yerine yeni cihaz vereceklerini söylediler ve yeni cihazın benim olacağını söylediler. Gelen yetkililer cihazı değiştirip detay vermeden eski cihazı aldılar. Son gelen Fatura üzerinde uydu alıcısı kullanma bedeli ibaresini gördükten sonra D-Smart'ı aradım ve sorduğum soru üzerine cihaz D-Smart'ın malıdır ve ömür boyu kullanabilirsiniz ama 24 ay sonunu da iptal ederseniz geri alırız ve sözleşmede yer alıyor dedi ama gelen yetkililer bu bilgiyi paylaşmadan imza attırdılar. Eski cihazı aldılar.

Celal 636 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi07 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır 07.04.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi04 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön