31 Ekim 2016

D-Smart Hata Küpü...

Aylardır bir kutu için uğraşıyorum. Aslında ilk problemim 2 kutu almakla başladı. Önce kutu numaralarını çapraz bağlamışlar ve ben üyelik takibi yapamadım! Müşteri hizmetlerini arıyorsunuz açan yok. Konuşup geri dönüş yapacağız deyip dönüş yapan yok. Hiçbir şekilde siz haklı değilsiniz. Sürekli kendileri haklı. Sonrasında hizmet kalitesizliğinden dolayı iptalini istedim. Tel, faks vs. kutuyu istiyorlar götürüyoruz bu kutu değil diyerek geri gönderiyorlar. Neyse 1 üyelik iptal. İptali yapılan abonelikte kutuyu geri verdim, 1 ay sonra, 8 defa gidip geldim. 1 kutuya tamam bu dediler ve iade ettim. Fakat sonrasında işleri öyle bir karıştırmışlar ki çözülmüyor. O kutuyu alan arkadaş şu an iade etmek istediğimiz kutuyu geri almış gibi işlemiş ve biz şu an elimizdeki kutuyu bu akıllı arkadaş yüzünden geri veremiyoruz. Bir de üstüne para istiyorlar. 150 TL kolay kazanılmıyor!

Emrah 730 Okunma

Cevaplar

  • Emrah11 Kasım 2016

    Merhaba; tekrar aramanızı rica ediyorum. Bugün müsaitim. Saat 16:00 gibi

  • D-Smart Temsilcisi07 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 07.11.2016 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi31 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön