31 Temmuz 2015

D-Smart Haksızlığı!

D-Smart, hizmetini alma sebebim olan tüm spor yayınlarını kaybedince sadece TV yayınını iptal etmek istediğim, edebileceğimi ama bu sefer indirimi kaybedeceğim ve geri dönük 800 TL civarı para ödemem gerektiğini söylediler. Ben şampiyonlar ligi için buraya üye oldum ve bu hizmeti veremeyen onlar niye cezayı ben ödüyorum.

Engin 114 Okunma

Cevaplar

  • Engin 03 Ağustos 2015

    Bana bu ürünü sattıkları dönemde vadettikleri ve ürünlerini satarken çarşaf çarşaf reklamını yaptıkları bu ürünü almamdaki en önemli sebep olan şampiyonlar ligi maçlarını artık vermedikleri halde aynı parayı yüzsüzce isteyen taahhüdü bozup çıkarsanda 800 TL ekstra para ödersin diyen ve bunu da "sözleşmede var işinize geliyorsa" ya bağlayan etik kuralları hiçe sayan bir firma daha ne diyeyim.

  • D-Smart Temsilcisi31 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 31/07/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi31 Temmuz 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön