D-Smart Haksız Yüksek Ücret Talep Ediyor!

Bülent Y. |

D-Smart Full Paket normal fiyatı 372 TL iken tarafımdan internet üzerinden yapılan bir işlemde yanlış yönlendirilmem sonucu 637 TL'ye tarafıma satılmıştır. Kendileri ile defalarca konuşmama, konuşma esnasında online satış işlemlerinde bir sorun olduğunu söylemelerine rağmen bugün beni arayarak herhangi birşey yapamayacaklarını, daha önce 7 gün geçmeden kendilerine bildirmiş olduğum cayma hakkını da kullanamayacağımı belirttiler. Yasal hakkımı kullanmak üzere Tüketici hakları hakem heyetine başvuracağım. 5 yıllık D-Smart abonesi olarak bu haksızlığın karşısında D-Smart'ı kınıyorum.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bülent Y.
  25 Temmuz
  12:00

  Tüketici hakları hakem heyetine şikayetimi yaptım. Yasal haklarımı sonuna kadar kullanacağım. 5 yıllık ""Full Paket" abonesine bunu yapıyorlarsa söylenecek birşey kalmamış demektir.

 • 24 Temmuz
  16:53

  "Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz."