03 Aralık 2015

D-Smart Haksız Yere Fatura Çıkardı!

Bir yıl önce adres değişikliğinden D-Smart aboneliğimin naklini istedim. 3 ay boyunca yapmadılar. Arayarak naklimi yapamadıklarını onay verirsem sözleşmemin fesih edileceğini ve tarafıma herhangi bir ceza ödetilmeyeceğini söylediler bende onay verdim. Aradan 1 yıl geçtikten sonra beni arayarak borçlu olduğumu ve yasal takibe girdiğini söyleyerek 511 TL borç çıkarttılar. Arayarak durumu izah etmeme rağmen taleplerinden vazgeçmediler. Cihazlarını arayarak teslim etmek istedim ama her defasında cihazı alamayız dediler. Cihaz teslim edilmediği için 150 TL daha borçlu olduğumu söylüyorlar.

Feyza 79 Okunma

Cevaplar

  • Feyza07 Aralık 2015

    Siz insanları mağdur ederek kandırarak haksız kazanç elde ediyorsunuz. İnsanlara 1 yıl sonra almadıkları kullanamadıkları hizmet bedeli çıkarıyorsunuz bununlada kalmıyor icra ile tehtit edip zorla tahsil etmeye kalkıyorsunuz. Müşteri hizmetlerine görevli diye oturttuğunuz şahıslar sorulan sorulara dahi mantıklı cevap veremiyorlar yalan la dolanla işinizi yürütüyorsunuz.

  • D-Smart Temsilcisi03 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 03.12.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi03 Aralık 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön