20 Ocak 2015

D-Smart Haksız Yere Cihaz Bedeli Faturası Gönderdi.

Yurt dışına taşınacağımdan dolayı iptal ettirmek zorunda kaldığım D-Smart ve D-Smart Net cihaz bedelleri faturama yansıtılmıştır. Müşteri hizmetleri ile yaptığım telefon görüşmelerimde "cihazların iade edilmediği sürece fatura kesilmeyeceği" bilgisi verildi. Firma müşteri hizmetleri ise bana 22 Ekim tarihinde SMS attıklarını söylediler.

Yurt dışında yaşadığım için hattıma mesaj gelip gelmediğini göremiyorum. Firma bana sadece SMS yollandı ve size ulaşmış demekten başka bir şey demiyor. Neden kontrol edilmiyor bu mesajlar ulaştı mı ulaşmadı mı diye? Müşterilere bu cihaz bedelini zorla ödetmek zorunda mısınız? Cihazların iadesini ve faturamın yeniden düzenlenmesini ivedilikle talep ediyorum.

Bayram 112 Okunma

Cevaplar

  • Bayram29 Ocak 2015

    İlgili firmaya cihaz iadelerini yaptım. Elimde yazılı belge de var şimdi. Bana faturayı ödememi ve daha sonra iban numarası vermemi cihaz bedellerinin de bana banka üzerinden gönderileceğini söylüyorlar. Ben buna inanmıyorum. Kurumsal bir firma fatura olmadan kayıtdışı nasıl para gönderebiliyor. Faturamın iptal edilmesini ve yeniden düzenlenmesini talep ediyorum.

  • D-Smart Temsilcisi20 Ocak 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön