31 Mart 2016

D-Smart Haksız Yere Alınan Faturaların Tarafıma İadesi...

D-Smart platformunun faturasız abonesiyim. Yaklaşık bir yıldır spor paketi üyeliğimi iptal ettiremedim. Sebebi müracaatım ellerine geçmemesi. Oysa defalarca faks ve telefonla görüştüm. 31/12/2015 tarihinden itibaren HD yayınlara başladıkları için ben zaten cihazım buna uygun olmadığı için seyredemiyorum. Dolayısıyla tarafıma 2016 yılında fatura gelmesi tamamen haksız ve anlamsızdır. Seyredemediğim yayınlara faturamı olur. Bu da yetmezmiş gibi benim doğal hakkım olan Ulusal ve yerel kanalları seyretme hakkımda elimden alındı. 2015 yılında defalarca telefonda görüşmememe rağmen yine defalarca faks çekmeme rağmen kapatma işlemini yapmayan kurumdan şikayetçiyim. Haksız yere alınan paralarımın iade edilmesi için gereğini arz ederim. (delil olarak görüşmelerin kayıt altında olduğunu söyleyen D-Smart kendi sistemi ve faks kayıtları).

Himmet 120 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi04 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 04.04.2016 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi31 Mart 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön