08 Şubat 2016

D-Smart Haksız Ücretlendirme!

Televizyon ve internet paketini satın alırken evimizde fiber internet alt yapısı olduğunu, özellikle belirtmiş olmamıza rağmen uygun model verilmemiş. Türk Telekom yetkilileri ADSL değil wdsl modem verilmesi gerektiğini, rapor etmelerine rağmen bu süreç çok geç tamamlandı ve yine de internet bağlantısı sağlanamadı. Bu arada iki haftalık ücretsiz iade süresinin özellikle geciktirildiğini düşünüyoruz. Bize verilmeyen bir hizmet için sonuçta 358 TL ödeme yapmak zorunda kaldık. Ayrıca başka bir kurumdan internet bağlantısı yapmak için, D Smart'ın iptal işlemini tamamlaması için bir hafta beklemek zorundayız. Sanki iki kez cezalandırılıyoruz. Bu da yetmezmiş gibi mesai saatleri içinde sürekli telefonla aranarak yeniden abone yapmaya çalışıyorlar. Siz önce hizmet verin ve müşterinize saygılı olmayı ilke edinin.

Dursun 74 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi15 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 13.02.2016 tarihinde cihaz iadesi tamamlanmıştır. Saygılarımızla.

  • Dursun12 Şubat 2016

    hiçbir bilgilendirme yapılmadığı gibi, telefon hattım üzerindeki blokeyi de henüz kaldırmadıkları için bir başka kurum üzerinden de yeni hizmet sözleşmesi yapamıyorum.

  • D-Smart Temsilcisi08 Şubat 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön