D-Smart Haksız Ücretlendirme!

Volkan Ç. |

2014 yılında D-Smart spor paketine üye oldum. Ödediğim fatura 52 TL. Ancak şimdi kullandığım paket yürürlükten kaldırılmış ve ismi aile spor paketi olarak değiştirilmiş ve aldığım hizmetle birebir aynı.

Fiyatı ise 29 TL. Bende bu pakete çevirmelerini boş yere niçin fazla ödediğimi sordum. Bir alt pakete geçemeyeceğimi söylediler. Halbuki birebir aynı. Bana müşteri temsilcisinin verdiği cevap o zaman o paket vardı, şimdi bu paket var.

Birebir aynı olduğunu da müşteri temsilcisiyle karşılıklı teyit ettik. Üyeliğimi iptal etmeden ailespor paketine geçemeyeceğimi, üyelik iptali durumunda ise 625 TL ücret ödemem gerektiğini belirttiler. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Üyelik/Paket Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Mart
  17:33

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 14.03.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 14 Mart
  16:26

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0
  266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart