D-Smart Haksız Taahhüt Bedeli!

Uğur S. |

Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve Formula 1 yayın haklarını elinde bulundurduğu için 2014 yazında üyesi olduğum platform üyeliğimin 1. yılına gelmeden daha elinde bulundurduğu tüm yayın haklarını sattı. Sırf bu yayınları evimden izleyebilmek için 24 ay taahhütle üye olduğum D-Smart ben üye olurken bu konuda hiçbir açıklamada bulunmadı. Bu yayınları bana evimde HD kalitesiyle izleme sözü veren platform yayın haklarını satarak beni mağdur etti. Ve üyelik iptalini sorguladığımda 700 TL gibi bir fiyattan bahsetti. Ben D-Smart'a söz verdiysem, D-Smart'ta bana söz verdi. Kullandığımız kadarının parasını ödedik ve ödüyoruz.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Yerine Getirilemeyen Vaad

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Nisan
  10:22

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 01.04.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 01 Nisan
  12:47

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0
  266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart