29 Temmuz 2015

D-Smart Haksız Kurulum Ücreti.

13 Temmuz'da D-Smart aile paketi üyesi oldum kurulum gerçekleşti bana taahhüt edilen ve ilk anda açılan bütün kanallar daha ben formları imzalarken sinema ve belgesellerin bazıları gitti gelen servis elemanı ayarlamak için 30 TL ücret talep etti. Kabul ettim çanak antende bazı ayarlamalar yaptı uğraştı ama kanallar açılmadı çanakta sorun olduğunu değiştirmemiz gerektiğini söyledi gitti.

Bayramdan sonra hallederiz diye üstüne düşmedik ama ne tesadüftür ki arızalı denilen çanak bayram dolayısıyla hediye olarak açılan kanalları göstermeye başladı ve halen sinyal alıyor tabi olan da 10 TL sonra vermek kaydıyla verdiğim 20 TL'ye oldu. Çağrı merkezini arayıp şikayet bildirmeme rağmen bir sonuç yok.

Nilüfer 259 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi06 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 06.08.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi30 Temmuz 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön