16 Mayıs 2016

D-Smart Haksız Kazanç Sağlıyor!

2015 yılında, D-Smart müşteri hizmetleri tarafından 1 yıllık full üyelik peşin abonelik aylık 15.90 TL'den tekliflerini kabul ettim. İlgili toplam ücreti istersem herhangi bir taahhüt vermeden aylık olarak kredi kartımdan alacağını ifade etti. 1 (bir) yıl sonrada yayın kesileceğini ve herhangi bir ücret ödemeyeceğimi söyledi.

Ama bu gün itibariyle kredi kartı ekstreme baktığımda 27 TL alındığını gördüm. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise taahhütsüz olarak aile paketi aboneliğimin devam ettiğini söylediler. Ben zaten cihazı satın aldığım zamandaki kanalları -ki yaklaşık olarak şimdiki aile paketi - ücretli olarak neden seyrediyorum?

Kaldı ki taahhüdüm sona ermiş. Müşteri hizmetleri kimliğimin arkalı önlü fotokopisi ve dilekçe istiyor. Sistemi açarken bu prosedürler yokken şimdi yokuşa sürülmeler. Zaten ilk görüşmede taahhüdümün sona eriş tarihi v.s hepsi karşılıklı kabul edildi.

Murat 100 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi17 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 16.05.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi16 Mayıs 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön