21 Ekim 2016

D-Smart Haksız Cayma Bedeli İstiyor!

D-Smart ile iki gün önce taahhüt uzatması yaptım. Fakat fatura ödeme tarihini birkaç gün uzatma talebimi olumsuz karşıladıkları ve 20 TL açma kapama bedeli alacaklarını belirtince taahhüdümü iptal etmek istedim. Sadece iki gün önce taahhüt yapmama rağmen benden 178 TL cayma bedeli istediler. Devlet cayma bedelini iptal etmesine rağmen bu parayı istemelerini anlayamadım.

Cemalettin 160 Okunma

Cevaplar

  • Cemalettin 21 Ekim 2016

    Sadece iki gün önce taahhüt yaptım. İki günde 175 TL indirim mi yapıldı. Nedense firmalar taahhüt yapana kadar çok şirin davranıyorlar. Ama sonra çok gaddar oluyorlar. bir de açma kapama parası ne oluyor. Hem de 20 TL.

  • D-Smart Temsilcisi21 Ekim 2016

    Değerli Abonemiz, D-Smart’ tan almış olduğunuz hizmete ilişkin abonelik sözleşmesinin herhangi bir zamanda iptali halinde Tüketici Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında herhangi bir cezai bedel talep edilmemektedir. Bununla birlikte, abonelik taahhütü vermiş olan abonelerimizin, taahhüte rağmen süresinden önce iptal talebinde bulunmuş olması halinde, taahhüte istinaden kampanya kapsamında verilen indirimler ve giderler talep edilmektedir. Saygılarımızla.

  • D-Smart Temsilcisi21 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön