İrfan T. Teşekkür Mesajı

Sorun giderildi

D-Smart Habersiz Abonelik Yapıldı!

İrfan T. |

D-Smart + İnternet kullanıcısıyım. 4 ay önce telefondaki sözleşme yenileme talebine olumlu dönüş yaparak, HD, Full paket olarak sözleşme yenilendi. Servis kurulumunda eski SD cihazı atabileceğimizi işlerine yaramayacağını söyledi. 3 ay sonra HD bağlantım ve internetim kesildi. Borç olduğu söylendi. İlk abonelik bitirilmemiş ve ikinci abonelik satılmış. Otomatik ödeme ile eski aboneliği ödemiş yenisini ödememiş gibi görünüyorum.

Defalarca müşteri hizmetleri ile görüşmeme rağmen yol alabilmiş değilim. İstenen iptal evrakı da gönderildi. Eski aboneliğin interneti ile iptalini, ödediğim paraların yeni aboneliğime aktarılmasını ve buna son verilmesini, aksi durumda sözleşme iptalini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İrfan T.
  30 Eylül
  10:10

  Sorun giderildi

 • 04 Eylül
  16:39

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • İrfan T.
  02 Eylül
  08:03

  Bugün 2 Eylül hiçbir bilgi dönüşü,problem çözümü,ilerleme olmadı.Hallederiz diyen takım şefleri de artık toplantıdayım vs diye telefona çıkmıyor aramalarımıza dönmüyorlar.Abonelik iptali isedim.Kaldıki tüm bu süre boyunca da hizmet alamadım.Servis te göndermediler.İlgi alaka,kalite sıfır.İptal edilmez ise hukuki yollara başvuracağım.

 • İrfan T.
  23 Ağustos
  19:52

  ilk sikayetim telefon ile 24 temmuzda yapildi.bugun 23 agustos hala sorunum cozulmedi