16 Ocak 2015

D-Smart Gönderilmeyen Fatura Sonucu Hizmetin Kapatılması.

Daha önce de bilginize sunduğum şikayetime istinaden D-Smart'tan fatura indirimi aldım. Şuanda internet ve TV hizmetimi haziran ayı itibariyle sistemlerinde oluşan bir sorundan dolayı fatura kesilemediği için kestiler. Beni bu şekilde mağdur etmelerinden rahatsızım.

Ulaş 288 Okunma

Cevaplar

  • Ulaş20 Ocak 2015

    Geçtiğimiz hafta yazdığım şikayet üzerine firma benimle iletişime geçerek, çıkmayan faturaları iptal edeceğini, ancak kendileri ile aylık 78,00. TL karşılığı 12 ay taahhütle yeni sözleşme yapmam gerektiğini bildirdi. Ben de kabul etmedim. Sürekli arıyorlar. Fiyat bugün itibariyle 69,00 TL. Olarak söylendi. Ben artık bu firma ile ilişkimi kesmek istiyorum. Bu kadar ciddiyetsiz bir firma ile çalışmak, paramı vermek istemiyorum. İlginiz için teşekkür ederim.

  • D-Smart Temsilcisi16 Ocak 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön