D-Smart Fiyasko!

Kerem A. |

Mart 2014'te aboneliğimi sonlandırdım ve dekoderi teslim edeceğim bayinin bilgilerinin iletileceği söylendi. Ne arandım ne tarafıma SMS gönderildi. Aramalarını beklerken dekoder için bana fatura kestiler. Bu faturaya itiraz ettim fakat bu faturayı ödemediğim için SMS gönderip durdular.

Hatırladığım kadarı ile 3-4 kere D-Smart'ı aradım ve dekoder iade talebi oluşturdum. Her seferinde "Arkadaşlarımız iade bilgileri için size dönecek ya da SMS ile iade bilgileri iletilecek" dendi. 30 Mart 2015 tarihinde tekrar kendilerini aradım ve iade talebi oluşturdum. Ben de onların ses kayıtlarını aldım. Hala nereye iade edeceğim söylenmedi SMS gönderilmedi. Hakkımda icra takibi başlatıyorlar!

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Nisan
  13:59

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 13.04.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 13 Nisan
  13:53

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontrol edilmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0
  266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart