03 Temmuz 2015

D-Smart Fiber Altyapısı Olan Sitemde Fiber Kullanamıyorum.

D-Smart'a hem internet hem de televizyon paketini alarak üye oldum sonrasında da taşındık ve yeni sitemde fiber altyapısı mevcut. Buna rağmen para almayı çok iyi bilen ama hizmet sunmak konusunda herhangi bir duyarlılığı olmayan D-Smart bana sitemdeki fiber altyapısının Superonline olduğu için fibere geçemeyeceğimi söylüyor. Yeni paket satarken Superonline altyapısını da kullanabiliyorsunuz ama mevcut abone zaten parayı her türlü ödeyecek diye zerre umursamıyorsunuz ve paket değiştirelim diyoruz tekrar taahhüt verelim ona da yok. Müşterileri saf yerine koymak da var birde üyelikten ayrılmak için de 10 ay olmuş 850 lira maliyet fatura var. UEFA ve şampiyonlar ligi de yok.

Okan 617 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi08 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 08.07.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi03 Temmuz 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön