20 Ağustos 2015

D-Smart Fazladan Fatura Kesip İadesini Yapmıyor.

Daha önce hiç bu kadar kötü bir firmayla muhatap olmamıştım. Mayıs sonunda bitirmesi gereken aboneliği mayısın 14'ünde bitirip tam fatura kesti. İtiraz ettim faturayı ödeyin sonra iade edeceğiz dediler. Onu beklerken de temmuzda bir fatura daha kestiler. Üç görüşmenin her birinde farklı bir bahane sundular. 1. Bahane Temmuz faturası imiş. (Abonelik mayısta bitmiş temmuzda fatura kesiyor!) 2. bahane açma kapama faturası imiş. (Kapamak için! Bir de 70 Lira!) 3. bahane erken abonelik iptali imiş (İnanır mısınız bu hatayı kendileri bile kabul ettiler!) Şimdi teknik bir arızadan ötürü iadenizi daha sonra yapacağız diyorlar. Daha önce de buraya sığmayacak kadar sorun yaşattılar.

Nermin 1.307 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi11 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 11.09.2015 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi21 Ağustos 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön