D-Smart Fazla Ücret Alıyor!

Mehmet S. |

D-Smart'ın 7 yıllık abonesiyim. Geçen Aralık ayında HD yayını destekleyen bir televizyon aldıktan sonra D-Smart'ın HD paketine geçerek HD uydu alıcısı taktırmak istedim. Çanakkale'deki sistem Elektronik benle irtibata geçerek kurulumun yapılacağını söyledi.

Daha sonra kendileri gelmeleri gerekirken burada (Bozcaada) sürekli ikamet eden işinin ehli olmayan birini bana yönlendirerek kurulumu yaptırmak istediler. Gelen elemanın bilgisiz yetersiz olmasından ve HD uydu alıcısına normal uydu alıcısı kablosu takılmasından dolayı HD görüntüleri alamadım.

Bunun üzerine Sistem elektroniği aradım bana senin televizyonun yarı HD modeldir o yüzden olmamıştır denildi.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Ocak
  13:19

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 03.01.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 03 Ocak
  16:20

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz