D-Smart Fazla Ücret Aldı.

Olcay K. |

Uzun zamandır D-Smart abonesiyim ve otomatik ödemeden faturalarım ödenmekte, kanalları gezdiğimde belgesel ve diğer filim kanallarında bana paketiniz bu kanalları kapsamamaktadır diye uyarı veriyordu, 8-9 ay boyunca normal paket olarak ben D-Smart'ı kullandım. Geçenlerde paket yükseltmek için beni aradılar bende onay verdim yükseltmeleri için (iş yerindeydim) 1-2 gün bekledim ve bir değişiklik olmadı bende yapmadılar herhalde dedim ve aradım tekrar paket yükseltmek istediğimi belgesel ve film kanallarının açılmasını istedim, bana verilen cevap zaten paketiniz bunları kapsıyor dediler. Aylardır boşuna para ödedim. İlgi alaka sıfır bir açıp özür bile dilemediler en kıza zamanda iptal edeceğim.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Fatura Gönderimi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Olcay K.
  07 Kasım
  10:46

  Kimse beni aramadı verilen bilgi doğru değildir...

 • Olcay K.
  07 Kasım
  10:23

  Kimse beni aramadı siz kimle görüştünüz?

 • 07 Kasım
  10:16

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 31/10/2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com.tr adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 06 Kasım
  09:37

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.

  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da bilgi@smileadsl.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.