D-Smart Fazla Fatura ve Verilen Sözde Durulmaması!

Ramazan U. |

9 aydır D-Smart blue yalın internet kullanıcısıyım her şey dahil 61 TL karşılığında gayet memnundum. Daha sonra müşteri temsilcisi arayarak aylık sadece 7 TL karşılında aile paketi verelim dediler başka herhangi bir ücreti yoksa olur dedim kabul etim.

Bağlamaya geldiler fakat TV'de görüntü yoktu ve yayınlar çekmiyordu. İptal ettirmek istedim komple D-Smart yok efendim size bütün kanalları açalım dediler sözleşmeyi 12 aya çekelim dediler teknik ekip yeniden gelsin ve internet ve TV paketini 59 TL yapalım dediler. Tekrar kabul ettim bundan yaklaşık 2 hafta sonra 1 adet fatura geldi 26 TL ve 71 TL bana damga pulu ücreti blu paket ve güncelleme dediler...

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Kasım
  14:07

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 01.11.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • Ramazan U.
  29 Ekim
  19:24

  3 gün içinde dönüş yapılacak dendi ama hala dönüş saglanmadi ödediğim faturalarda eksik gösteriliyor

 • Ramazan U.
  19 Ekim
  15:50

  9 aydır d smart blue yalın internet kullanıcısıyım her şey dahil 61 TL karşılığında gayet memnundum. Daha sonra müşteri temsilcisi arayarak aylık sadece 7 TL karşılında aile paketi verelim dediler başka herhangi bir ücreti yoksa olur dedim kabul etim. Bağlamaya geldiler fakat TV de görüntü yoktu ve yayınlar çekmiyordu. İptal ettirmek istedim komple D-Smart yok efendim size bütün kanalları açalım dediler sözleşmeyi 12 aya çekelim dediler teknik ekip yeniden gelsin ve internet ve TV paketini 59 TL yapalım dediler tekrar kabul ettim bundan yaklaşık 2 hafta sonra 1 adet fatura geldi 26 TL ve 71 TL bana damga pulu ücreti blu paket ve güncelleme dediler resmen soygun yapıyorlar yardım edin

 • Ramazan U.
  18 Ekim
  13:02

  Daha önce de defalarca müşteri hizmetleri ile görüşme yaptım bilgi vereceğiz dediler ve hep birbirlerinden farklı ve yanlış bilgilendirme yaptılar. Yaptıkları açıklamaların en ufak birbirleriyle bağlantısı yok kimisi güncelleme ücreti diyor kimisi blue paket ücreti diyo kimisi de damga pulu diyor kendilerinin kurumsal bir firma olduklarından bahsediyorlar ama çok amatörler. Gerekli yerlere de başvurularımı yapıyorum beni kesinlikle bilgilendirmedikleri ücreti talep ve fatura ettikleri için.

 • 16 Ekim
  17:57

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart