24 Ekim 2016

D-Smart Faturayı Ödememe Rağmen Yayını Kesti...

Faturalarım otomatik ödeme talimatıyla düzenli olarak ödendiği halde 19 Ekim 2016 çarşamba gününden bugüne yayınımın ödenmemiş faturalardan dolayı kesilmiş olduğunu bildiren yazıyla karşılaşmaktayım. Müşteri hizmetlerini aradığımda ödenmemiş 2 adet faturamın olduğu ve 59 küsur TL borcum bulunduğu söylenmekte, bu arada aylık 80 TL üzeri ödüyorum! Bankaya direk gidip aylık ödemelerin düzenli olarak gerçekleştiğini teyit ettirdikten sonra tekrar aradığımda yine 59 küsur TL'nin ödenmesi gerektiğini söylemeye devam ettiler. Biraz araştırdıktan sonra birkaç telefon konuşmasından sonra adıma ait başka bir hesap daha açılmış olabileceği şüphesine düştüler. Tahmin edeceğiniz gibi arıza kayıtları oluşturuldu ve çaldırıp kapatmalar ulaşamadık! Mesajları, tekrar arayıp tekrar tekrar kayıt almalar devam etti. Benimle alakalı olmayan bir sorundan dolayı mağdurum ve çözülmesini derhal talep ediyorum.

Bekir 297 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi07 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 24.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi24 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön