D-Smart Faturam Her Ay Farklı Geliyor!

Ümit Y. |

D-Smart kampanyasına dahil olduğum günden beri sorun yaşamaktayım. Kampanyanın biteceği günü sabırsızlıkla bekliyorum. Yani her ay artarak fatura nasıl gönderilir bunun için özel eğitim mi alınıyor anlamış değilim. Kampanyanın bedeli 55 TL ben hiç 55 TL ödemedim ki son 2 ay gelen faturalarda artık yeter dedirtti bana işlemlerin kontrol edilmesini istiyorum. Tüm haklarım saklı kalmak suretiyle konunun detaylı olarak kontrol edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Fatura Gönderimi Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Kasım
  12:15

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 13.11.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 14 Kasım
  09:47

  "Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz"