D-Smart Faturam Belirtilenden Yüksek Geliyor

Hüseyin Ç. |

51472020 no'lu D-Smart Net abonesiyim. Yaklaşık 2 ay önce D-Smart'ın internet +D-Smart kampanyasına katıldım. D-Smart abone numaram da 283***. Kendilerini aradığımda bana internetinize 50 TL ödüyorsunuz üstüne D-Smart HD verelim 65 TL ödeyin dediler. 1 sene de taahhüt verin dediler bende kabul ettim.

Defalarca sordum 65 TL'yi geçer mi diye geçmeyeceğini belirttiler. İlk ay faturam 133 TL geldi. Kontrol ettim kurulum ücreti falan ilk ay sıkıntı yok. Şimdi yani Ocak ayı faturam 85 TL geldi. Kendilerine sorduğumda aylık ödememin 82 TL olduğunu söylediler. Defalarca sormama rağmen 65 TL demelerine rağmen şimdi aylık ödememin 82 TL olduğunu söylüyorlar. Bu konuyu çözmelerini diliyorum.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Fatura Gönderimi Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin Ç.
  05 Şubat
  18:25

  Kendilerini burdan şikayet ettiğimde çok ilgilenilmedi. Tüketici Haklarına da şikayet edince fiyatı aşağı çektiler. Anlaştığımdan çok az daha fazla verecek olsam da yinede şimdilik kabul ettik.

 • 27 Ocak
  12:11

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz