D-Smart Faturam Belirtilenden Yüksek Geliyor!

Yasin Y. |

D-Smart Müşteri temsilcisi beni aradı ve internetinizi bizden kullanıyorsunuz size özel artı 9 TL'ye D-Smart maxi paket verelim dedi kabul ettim. Fakat fatura 19 TL geliyor, bende ödemiyorum haliyle. Birde mesaj atmışlar dün yarın D-Smart'ınız kapatılacaktır, açma kapama ücreti 20 TL demişler.

1 ay önce faturaların yanlış gönderildiğini kendilerine bildirdim tamam dediler size 9 TL'lik teklifin yapıldığı görüşme kaydı dinlenip size geri dönüş sağlanacak dediler. 1 aydır arayan soran yok. Sanki sorun benden kaynaklanıyormuş gibi bir de D-Smart'ınızı kapatacağız diye mesaj atmışlar. Kesinlikle tüketici hakem heyetinde hakkımı arayacağım.

Etiketler :

Fatura Gönderimi Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ekim
  16:20

  Değerli Müşterimiz;

  Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 30/10/2013 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır.

  Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

 • Yasin Y.
  30 Ekim
  09:26

  Sorununuz için d-smartı aradığınızda 40 dk müşteri temsilcisine bağlanamadığınız oluyor. Sorunu çözdüler ama bana çok fazla zaman kaybettirdiler.