13 Şubat 2016

D-Smart Fatura Sabit Ücret Olarak Söylendiği Halde Söylenen Fiyatın Üstünde Fatura Geliyor!

Müşteri hizmetleri tarafından aranarak '''TV hizmetinden faydalanmak ister misiniz?'' Diyerek arandım ve istediğimi söyledim ve bana paketlerin fiyatları ve internet hizmetinizden yararlandığım için kampanyayı istediğimi söylediler, kabul ettim ve aylık her şey dahil miktar fatura ödeme gerektiğini sorduğumda, bana sabit her şey dahilinde ayda ödemem gereken miktarın 71.50 TL olacağını söylediler. Bunun dışında herhangi bir ücret alınmayacağı söylendi, kabul ettim ve TV hizmetinden yararlandım ve gelen ilk faturada 51 TL olarak geldi, sadece TV bedeli olarak Şubat ayın faturası 126.80 TL olarak geldi, müşteri hizmetlerini aradım ve neden böyle bir fatura geldiğini sordum, bana geçen ayın internet bedeli ve Şubat ayının internet bedeli olarak göndermişler ve TV bedeli de dahil ben şimdi bana söylenen tutarın üstünde fatura ödüyorum, bana söylenen miktarın üstünde fatura ödemek istemiyorum!

Volkan 38 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi03 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 03.03.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi15 Şubat 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön