15 Şubat 2014

D-Smart Fatura Gönderimi ve Yayın Kesilmesi

Bize Ekim kasım aralık aylarında ödenmemiş faturanız bulunmadığı söylenerek 3 ay boyunca ne fatura geldi nede sorguladığımızda var olan bir fatura olduğu göründü. Ödeme merkezine giderek kontrol ettirdiğimde ekim ayına ait 62 TL bir borcumuz olduğu söylendi ve ödedik daha sonraki aylarda yukarıda belirttiğimiz gibi fatura ne adrese geldi nede biz sorguladığımızda yoktu.

Sonra bize ocağın sonunda 3 ayı toplayarak gecikme faizi ( İnternetimiz TV yayınımızda kesildiği) için açma kapa bedeli adlı yüklenmiş faizli bir fatura geldi 3 ayda 300 küsur fatura geldi. Ekim ayını ödediğimiz halde dekontu faksladığımız halde bunu ödeyeceksiniz diye diretilmektedir. Biz dekontla mahkeme başvurduk.

Hasan 109 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi15 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön