29 Haziran 2016

D-Smart Evimden Alınan Cihazım 1 Aydır Geri Getirilmiyor.

24 aylık taahhütlü paketim sona erdiğinde D-Smart'tan arayıp taahhütümü uzatmak isteyip istemediğimi sordular, onay verdim. Teknolojisi değişti bahanesi ile cihaz değişimi için geldiler. Kayıt özellikli olan cihazımı alıp kayıt özelliği olmayan bir cihaz bıraktılar. Bunun üzerine
D-Smart'ı aradığımda, biz her hangi bir değişim yapmadık, size gelen biz değiliz. Darmanlar diye bir bayi, şeklinde bilgi aktardılar. Sizin adınıza yeni abonelik açılmış, diğer aboneliğiniz de hala aktif şeklinde bilgi verdiler.

Yani, Darmanlar benim bilgim olmadan benim adıma abonelik açıp, bunu fark etmememiz için de evimdeki aboneliğime ait cihazı alıp götürdü. 23.05.2016 tarihinden beri cihazım geri gelmediği gibi ödeme yapmaya mecburen devam ediyorum. D-Smart'a onlarca defa bildirimde bulundum fakat 1.5 aya yakın zamandır hala cihazım ortada yok.

Harun 184 Okunma

Cevaplar

  • Harun11 Temmuz 2016

    Her hangi bir dönüş veya çözüm sağlanmadı. Cihazım hala yok ve üstüne üstlük fatura ödemeye mecburen devam ediyorum.

  • D-Smart Temsilcisi29 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 29.06.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi29 Haziran 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön