27 Ocak 2014

D-Smart Eurosport Kanallarını Yayından Kaldırdı

2008 yılında 300 TL vererek aldığım D-Smart cihazımla o tarihte yayınlanan kanalları herhangi bir aylık ücret ödemeyeceğim ve bu yayınları kesintisiz olarak süresiz kullanacağım taahhüt edilmişti. Fakat D-Smart Eurosport 1. ve 2. kanallarını yayından kaldırarak hakkımı almıştı.

Ayıca tarafıma hiçbir bilgi de verilmemiştir. Bu durum etik olmadığı gibi hukuka da aykırıdır. Müşteri temsilcisi ile görüştüğümüzde Eurosport ile D-Smart arasındaki yayın sözleşmesinin sona erdiğini ve yayınları seyredemiyeceğimiz bildirilmiştir. Bu benim sorunum olmayıp, ilgili yayıncı kuruluşun sorunu olup mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Malik 25 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön