08 Temmuz 2015

D-Smart Eksik Bilgilendirme Yaparak Üyelik Başlattı!

D-Smart müşteri temsilcileri tarafından defalarca aranarak üye olmam yönünde teklifler yapıldı. Son teklifte tarafıma 24 ay taahhüt vermeniz halinde tüm kanalların açık olacağı ve aylık 11 TL ücret ödeyeceğim söylendi. Sinema kanalları da dahil tüm kanalların açık olacağını sorduğumda evet denildi. Buna istinaden teklif kabul ettim.

Birkaç gün sonra internet üzerinde üyelik bilgilerime baktığımda 6 ay sonra sinema kanallarının kapanacağını gördüm. Müşteri hizmetlerini aradım ve bu durumu belirttim. Ses kaydı deşifre edilerek tarafıma eksik bilgi verildiği belirlendi. Buna rağmen konuyla ilgili birkaç kez mail atmama rağmen şaka gibi cevaplar verildi ve durum düzeltilmedi.

İnan 174 Okunma

Cevaplar

  • İnan08 Temmuz 2015

    Konuyla ilgili D-Smart müşteri hizmetlerinden arandım. Bu sefer konuyla ilgili ciddi bir yaklaşım sergilendi ve problemim çözüldü. İlgili kişi ve kurumlara teşekkür ederim.

  • D-Smart Temsilcisi08 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 08.07.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi08 Temmuz 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön