14 Şubat 2015

D-Smart Düzensiz ve Fazla Fatura Gönderiyor.

2 Kasım'da üye olduğum D-Smart'a 73 lira diye taahhüt imzaladığım ilk faturam ayni ayın 19'unda 150 lira olarak gelmiştir. Nedenini sorduğumda farklı bir döneme denk geldiğimi ve daha kullanmadığım aralık ayını dahil olmak üzere ödemem gerektiği bilgisini aldım. Şikayette bulundum düzeltilmesini istedim ancak herhangi bir değişiklik olmadı.

Sürekli kesilen ve bir türlü randıman alamadığım 16 Mb limitsiz internetim bulunmakta bunu eğer bir yetkili okuyorsa sistemden geçmişe bakıp arıza kayıtlarımı açtırmışım görebilirler. 1-2 saat önce D-Smart'tan bir mesaj daha geldi ödemem gereken tutar bu sefer 189 TL. Daha 3 ay oldu ben bu sistemi alalı ve 150 + 27 + 180 TL yani 360 TL fatura çıkarttılar.

Ugur 63 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi16 Şubat 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön